Geplaatst op

Gisteren was het zover: de buurtactie van het Jan van Bijnenpad in Waddinxveen. Het was een groot succes. Nog voordat we officieel begonnen, stonden de eerste bewoners al klaar met spullen die ze wilden opruimen. Anderhalf uur vóór de start waren de eerste karren gevuld!

Van oude fietsen tot fijne fauteuils

De grote containers die we speciaal voor deze dag hadden geplaatst, vulden zich razendsnel met allerlei spullen: oude fietsen, lampen, reiskoffers, en zelfs comfortabele fauteuils. Voor de spullen die nog goed bruikbaar waren, was stichting Bizon aanwezig. Zij zorgen ervoor dat deze een tweede leven krijgen. De opbrengst komt ten goede aan lokale projecten — een mooie duurzame samenwerking!

Samen met bewoners, gemeente en politie

Naast onze eigen collega’s waren ook medewerkers van de gemeente en politie aanwezig. Zij stonden bewoners te woord en hielpen met vragen over veiligheid en leefbaarheid in de wijk.

Onze Eigen Dienst en Coen Hagendoorn was ook van de partij. Zij voerden ter plekke kleine klusjes uit bij bewoners thuis, zoals een lamp ophangen of trillingsdempers plaatsen onder een wasmachine of droger. Kleine moeite, groot gemak!

En ook details kregen aandacht: de vlaggenmast bij de Van der Hooftstaete staat er weer fris en schoon bij.

Trots op de wijk

We kijken terug op een waardevolle en gezellige dag. De betrokkenheid van bewoners was groot en samen hebben we écht verschil gemaakt. Dank aan iedereen die meedeed, meehielp of gewoon even langskwam!

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Mijn Woonpartners is live! Regel uw woonzaken makkelijk online

Goed nieuws! Vanaf vandaag kunnen huurders van Woonpartners Midden-Holland gebruikmaken van Mijn Woonpartners, het nieuwe online portaal waar u uw woonzaken eenvoudig zelf kunt regelen. Met Mijn Woonpartners heeft u 24 uur per dag, 7 dagen per week toegang tot uw persoonlijke gegevens en alles rondom uw woning.
Lees meer

Wijkactie groot succes!

Op 1 oktober was het weer tijd voor de wijkactie en kon iedereen zijn overbodige spullen kwijt in de containers van Cyclus. Deze keer stonden de containers in de Kruiden- en Veldenbuurt in Nieuwerkerk aan den IJssel. Veel bewoners kwamen al snel af en aan met karren vol spullen. Zij werden geholpen door onze collega’s van Wijkaanpak en Ondersteunende Diensten. En dat is precies de bedoeling van de wijkactie: samen de buurt schoon, netjes en veilig houden. Geen oude banken meer in de hal of dozen onder de trap, maar een frisse, opgeruimde entree. Extra fijn was het dat de zon scheen en er een vrolijke barista was die verse koffie schonk. Bewoners gingen in gesprek met Woonpartners, de gemeente, politie, Buurtbemiddeling, Coen Hagendoorn Bouwgroep, Bizon Kringloop en afvalverwerker Cyclus. De gemeente is enthousiast en wil deze actie ook in andere wijken organiseren. Zelfs de pers kwam een kijkje nemen. Allemaal positieve aandacht voor een initiatief waar we met elkaar trots op mogen zijn. We kijken nu al uit naar een volgende wijkactie. Doet u ook mee als we in uw wijk zijn?
Lees meer

Wonen voor de toekomst!

Rob en Joke Höcker zetten eerder dit jaar de stap naar een gelijkvloers appartement in de mooie nieuwbouw aan het Raadhuisplein. Daarvoor woonden ze 47 jaar in hun eengezinswoning aan de Alpherwetering in Waddinxveen. Met hulp van Woonpartners was de verhuizing veel minder stressvol dan ze hadden verwacht.
Lees meer